BLOG POZASTAVEN

Srpen 2010

Chodím jen občas......Sorry

30. srpna 2010 v 16:23 | Angel♥♥♥
Na blog sice chodím,ale máme pokaženej pc takže chodím jinam...Tak se PROSÍÍÍÍÍÍÍM nezlobte a neoddělávjte si mě prosím ze svích SB!!
                                                                                        Váš Angel♥♥

                                                                                    

Nebudu tu........

21. srpna 2010 v 9:54 | Angel

Nebudu tu protože nám nefakčí pc takže nebudu přidávat ani články.Je to jen to doby než zase pojede a pak už to bude zas normal.Mějte se..........


Váš Angel


Lady Gaga<>rozhovor 1!!!

17. srpna 2010 v 17:16 | Angel |  Lady Gaga and Evanescence

               Byla jsem zamilovaná do Britney Spears


Já>Je pravda i to,že jsi chodila do školy s Paris a Nicky Hilton?

Gaga>Jasný!je to tak!

Já>Super!Co nám na ně práskneš?

Gaga>Byly obě moc krásný a takový vymydlený,navoněný,dokonalý.Víš,nikdy jsem ve škole s Paris nemluvila.Je starší než já,takže jsem vlastně znala osobně jen Nicky!Nevím,co si mám o nich myslet,ale na jednu stranu je fakt působivé a určitě i dost náročné a únavné,vypadat vždycky za všech okolností perfektně.

Já>A jaká jsi byla ve škole ty??

Gaga>Byla jsem vždycky,,ta divná holka s červeně namalovnou pusou a dokonale natočenýma vlasama!''Dělala jsem tehdy cokoliv,abych byla vždycky středem pozornosti!

Já>Pozornosti máš teď dost!Pro spoustu lidí jsi dokonce něco jako nová Madona!

Gaga>Jo,to je sranda.Nikdy by mě nanapadlo,že zrovna já bych měla mít něco společného s Madonou,i když je toho vlastně celkem dost!Stejně jako ona jsem i já částečně Italka,byla jsem bruneta a teď jsem blondýna a jsem stejně jako ona hodně velká exhibicionistka!!!Takže jo,máme hodně společného,ale myslím,že já jsem taková její o dost modernější verze a přináším do hudby něco nového!!

Já>Songy na cédéčku The Fame jsi si psala sama,nebo je to dílo někoho jiného??


Gaga>Všechny jsem psala já,úplně každý z nich!!Je to tak a jsem na to hrdá!!!Když děláš muziku,je super,dělat ji jen za sebe - tak jak to cítíš.Ne se stát  jen loutkou a odzpívat něco,co za vás někod napsal!To by mě nebavilo!!

Já>Jaký je tvůj úplně nejoblíbenější song z desky The Fame??

Gaga>Hmm,nejoblíbenější???Těžko říct.Asi písnička ,,Paparazzi''!!

Já>Určitě je toho na teba v poslední době hodně!Jak to všechno zvládáš???

Gaga>Asi se budeš smát,ale medituji!Opravdu!Před každým koncertem si užívám svou vlastní meditaci,zhluboka dýchám,poslouchám přímo relaxační  nebo prostě jen nějakou klidnější hudbu,sbírám všechny síly a soustředím se na to,abych byla v klidu!!!

Já>Kdo tě nejvíce ovlivnil v hudbě??

Gaga>David Bowie,Grace Jones,The Beatles,Madona.Soupsta hudby 80.let a taky mě samostřejmě ovlivnila moje rodina a to,co poslouchali doma rodiče.!.!

Já>Máš zajímavý styl,ajké módní návrháře,nejvíce obdivuješ??

Gaga>Mám ráda evropskou módu a značky jako Chanel,Karl Ragerfeld,Edie Sedgwick,Andy Warhol........

Já>Prý sis kdysi sama navrhovala i oblečení na vystoupení...

Gaga>To dělám ale pořád!A doufám,že ještě dlouho budu!Miluju to,vymýšlet si koncertní kostýmy a všechny ty barvy a látky a střihy,je to skvělá zábava!!

Já>O.K.,Lady!Díky za rozhovor!Ještě vzkaz pro české fanoušky!!!

Gaga>Chci jen všem říct DĚKUJI!!!Muluji vás a móc si vážím podpory,kterou mi všichni dáváte!!!Díky  za všechno,slibuju,že se budu snažit být co nej nejlepší!!!!:-*

 Napište do komentíků jak se Vám rozhovor líbil!!!**

Photo>>>Evanescence

17. srpna 2010 v 13:53 | Angel |  Lady Gaga and Evanescence
Pár foto Evanescence...někdy napíšu etě anketu Evanescnecs vs. etě nwm kdo!!to se uvidí,ale určo to bude!!!!

http://img.hudebniskupiny.cz/foto/evanescence/N102572-ca091.jpghttp://img.hudebniskupiny.cz/foto/evanescence/N104062-e7691.jpghttp://img.hudebniskupiny.cz/foto/evanescence/N102578-2b091.jpghttp://www.ireport.cz/upload/Image/jk/evanescence.jpghttp://img.hudebniskupiny.cz/foto/evanescence/N105553-15c91.jpghttp://img.hudebniskupiny.cz/foto/evanescence/N139086-e4f12.jpghttp://www.hudebniskupiny.cz/img/foto/evanescence/N139101-d5f12.jpghttp://www.the-gothicworld.de/cdreviews/04-2003/evanescence.jpghttp://download.mp3demand.com/covers/14/1484/art_1484_big.jpghttp://www.bandswallpapers.com/data/media/5/evanescence_041.jpghttp://musicmoz.org/img/editors/lazlong75/Evanescence.jpghttp://www.daler.ru/pictures/music/evanescence/tya93sqcxu3x_2.jpghttp://www.hudebniskupiny.cz/img/foto/evanescence/N139115-b6f12.jpghttp://lifemusic.ru/lyrics/e/imagealbum/evanescence.jpghttp://www.myfreewallpapers.net/music/wallpapers/evanescence-02.jpghttp://i148.photobucket.com/albums/s26/gtformusic/Evanescence%20Uncyclopedia/evanescence.pnghttp://www.digitlife.ru/music/music-cd/december2006/evanescence.jpghttp://www.hudebniskupiny.cz/img/foto/evanescence/N139109-56f12.jpg

Lady Gaga

17. srpna 2010 v 13:33 | Angel |  Lady Gaga and Evanescence
Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids On The Block. Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.
"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu zpěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."

Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten, ale Lady Gaga rozhodně nechybí: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech. 
Lady GaGa napsala ze svého alba The Fame všechny písničky, přičemž většinu syntetických zvuků na albu nahrála sama. 

Většina scénických kostýmu pochází z jejich tvůrčích nápadů.

Lady GaGa má dva psy se jmény Lava a Remus, a můžeme je vidět v klipech Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame.

Zdroj:http://l2-info.bloger.cz

Evanescence>>>O založení<<<

17. srpna 2010 v 13:28 | Angel |  Lady Gaga and Evanescence

O založení

Skupinu společně založila Amy Lee s kytaristou Benem Moodem ve svých raných teenagerských letech. "Byli jsme na takovém letním táboře a já jsem tam jednou zaslechl Amy jak hraje na piáno Meat Loafovu písničku I´ll Do Anything For Love. Tak jsem se k ní se zájmem vydal a ona mi tu písničku hned i zazpívala. Úplně mě to dostalo a přemluvil jsem jí, abychom si spolu založili kapelu," vzpomíná Ben Mood. Od prvního dne to bylo naprosté souznění dvou muzikálních duší. "Máme naprosto stejnou hudební vizi, milujeme stejnou muziku," přesvědčuje Moody. "Takže když se dáme do komponování písniček, navzájem si naše nápady doplňujeme."
"Paradoxně jsme s Amy zůstávali skrytí, hodně v ústraní," vzpomíná Moody. "Druhou skladbu, kterou jsme napsali, byl to sedmiminutový gothic rockový hymnus Understanding, začala z nám neznámého důvodu hodně často hrát jedna místní rádiová stanice. Najednou jsme byli po městě populární, jenže nikdo nás vlastně neznal, nikdo netušil, kde by nás mohl najít. A to vše jen kvůli tomu, že jsme si nemohli dovolit odehrát koncert. Byl jsem jen já a Amy, peníze na muzikanty, kteří by s námi mohli hrát naživo, jsme prostě tehdy neměli."

Zase nejde vidět sorry...
                                                     Zdroj:http://solitude.blog.cz

Evanescence---kdy o sobě dali poprvé vědět??

17. srpna 2010 v 13:25 | Angel |  Lady Gaga and Evanescence

Kdy o sobě dali poprvé vědět? 


Evanescence o sobě poprvé dali vědět v Little Rocku na konci devadesátých let. Jak se ovšem dá očekávat, rocková kapela tohoto ražení to vzhledem k místním hudebním tradicím na americkém Středozápadě neměla nejjednodušší. "Mladí lidé tu většinou poslouchají death metal, starší lidé zase podstatně měkčí muziku," vysvětluje Lee. "Vlastně si nevzpomenu ani na jednu zdejší kapelu, která by ve svém čele měla zpěvačku."

Sorry nejde to moc vidět...

                                                   Zdroj:http://solitude.blog.cz

Evanescence

17. srpna 2010 v 13:23 | Angel |  Lady Gaga and Evanescence

-->Něco o ní <--

Jméno: Amy Lynn Lee
Narozeniny: 13. prosince (narozena roku 1981)
Narozena: Sagittarius Birthplace: Riverside, CA Vyrůstala v: Arkansasu-Little rock
Teď žije v: Los Angeles, CA Rodiče: John & Sara
Sourozenci: Brother Robbie (9 let), sisters Carrie (14 let) and Laurie (12 let)h
Vlasy: Světle hnědé (teď černé)
Oči: Přírodně zelené, ale někdy nosí modré kontaktní čočky
Stav: svobodná, po více než rok dlouhém vztahu se rozešla s Shaunem Morganem (Seether)

Zdroj:http://solitude.blog.cz

Lady Gaga-->a těla mrtvích lidí<--

17. srpna 2010 v 13:12 | Angel |  Lady Gaga and Evanescence
Lady GaGa bude mít na pódiu skutečná těla mrtvých lidí

Lady GaGa bude mít na pódiu skutečná těla mrtvých lidí

Zpěvačka Lady GaGa chce opět šokovat.
25.06.10 - 02:47

Praštěným kostýmem ale už nepřekvapí, proto se pro svou lasvegaskou show Monster Ball (Ples příšer) spojila s preparátorem Guntherem Von Hagensem, který vytvořil kontroverzní výstavu Bodies - realistický anatomický atlas z těl mrtvých Číňanů. Lady GaGa chce mít stejná těla na jevišti. "Lady GaGa je fascinována prací i životem Guthera Von Hagense. Vyrostl v Německu, v zemi, kterou Lady GaGa miluje. Komunikují spolu sice po mailu, ale oba si to pochvalují, jak to vychází. Ona chce mít nějaké z jeho těl na svém koncertu, nejspíš je použije na koncertě v Las Vegas. Bude to úžasné vyvrcholení jejího turné, udělá něco, co dosud nikdo před ní, použije mrtvá těla při koncertu," svěřila britskému The Sun osoba blízká zpěvačce.

Zdroj:http://www.odhaleno.cz

Životopis Lady Gaga

17. srpna 2010 v 13:07 | Angel |  Lady Gaga and Evanescence

Malý životopis o Lady GaGa

Malý životopis o Lady GaGa

Povolání: Zpěvačka
Věk: 22
Datum narození: 20. 03. 1986
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta narodila se 20. března 1986, Yonkers New York. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Zdroj:http://silenenehty.mujblog.centrum.cz

Shakira vs. Taylor Swift

16. srpna 2010 v 17:02 | >Angel<
No jelikož miluju hudbu tak k tomu patří samo že i zpěvačky!!!!tak tady jsou!!!!!!!:-*

Selena Gomez vs.Katy Perry

15. srpna 2010 v 14:47 | Angel |  Ankety
Jelikož jsem se rozhodla že budu psat ankety tak bych byla aj ráda kdyby jste hlasovaly pro všechny ankety!!!Děkuji předem!!!Váš >Angel<

Lady Gaga aneb Beyonce???

13. srpna 2010 v 17:34 | Angel♥♥♥ |  Ankety
Jelikož jsou obě dvě zpěvačky super tak jsem se rozhodla založit anketu Lady Gaga aneb Beyonce...tak prosím hlásněte budu ráda a dozvím se kdo má koho víc rád/ráda..:)..

Díky předem |Angel|

Různá music♥♥♥

13. srpna 2010 v 10:34 | Angel♥ |  Music&Videa


                                             1.Pěknej song a videjko také super!!!
                                               2.Nádherná píseň a klip je taky super!!
              3.Selena Gomez je super zpěvačka a navíc tenhle song se mi od ní nejvíc líbí!
                                         4.No jo Madona je to prostě borka!!
                5.Kate je také dobrá zpěvačka a od ní nej song(pro mě)je voyage voyage!!!!Tak to je pro dnešek všechno,doufám,že se Vám to bude alespoň mini líbit a zanechte dole koment!!♣♣♣

Příroda=picture

12. srpna 2010 v 13:21 | Angel |  Pictures
Tohle jsem sem musela dát ten tyger je tak rozkošný!!!

>>Přírodní obrázky prostě LAFUJU****<<

Kostky..x)

12. srpna 2010 v 12:45 | Angel |  Pictures
Beautiful :)

Obrázky - Kostky : 3Obrázky - Kostky : 4Obrázky - Kostky : 6Obrázky - Kostky : 1Obrázky - Kostky : 7Obrázky - Kostky : 3Obrázky - Kostky : 5

Svíčky---nádhera

12. srpna 2010 v 12:37 | Angel |  Pictures
Obrázky - Svíčky : 1Obrázky - Svíčky : 3

Obrázky - Svíčky : 5Obrázky - Svíčky : 7Obrázky - Svíčky : 2
Obrázky - Svíčky : 3Obrázky - Svíčky : 4Obrázky - Svíčky : 5

Stars....

12. srpna 2010 v 12:34 | Angel |  Pictures
Obrázky - Hvězdy : 1Obrázky - Hvězdy : 2Obrázky - Hvězdy : 3Obrázky - Hvězdy : 5Obrázky - Hvězdy : 4Obrázky - Hvězdy : 8

Lidi....

9. srpna 2010 v 12:04 | Angel
Ahoj lidi sry,ale nevím co psat a proto vám chci říct,že tady budu chodit asi trochu méně a SBčkám se omlouvám!!

Toto vážně štve!!!grr...

8. srpna 2010 v 13:45 | Angel |  Popelnice
Toš já tady jako přidám asi tak kolem 50 a víc obrázků a jako mám vypsanou rubriku,titulek,autora no a jak to mám napsané nebo už tam mám prostě obrázky a bla bla bla prostě to mám hotové na uložení a dám hned zveřejnit a ukáže se mi ,,CHYBA:Článek nemá žádný text.''Tak se na to juknu a není to tady napsané ani to není ve článcích..Toš nenaštvalo by Vás to??????
                                                                   Váš Angel                                                                      

Pictures

7. srpna 2010 v 14:12
Středa v 20:13 | Cerolline |  Obrázky,animace atd.
Obrázky - Pusinky: 4Profile Graphicshfmn1159257418.gif Love image by ekarat_ch
http://s277.photobucket.com/albums/kk57/frostiing/Pixels/th_5am5o7.giftechno.gif techno image by iTzLaLaBaByObrázek “http://i117.photobucket.com/albums/o52/MrsTeddyGeiger9/pixels/z76955037.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.  Zdroj:karol333.blog.cz

Beyonce

7. srpna 2010 v 14:08 | Angel |  Celebritions
http://www.esdeperu.com/cel/images/beyonce.jpghttp://knowhow.gzk.cz/uploads/beyonce-knowles.jpghttp://st.blog.cz/e/evinna.blog.cz/obrazky/2246580.jpghttp://www.pismenkuje.cz/blog/img/moon/4141.jpghttp://www.pismenkuje.cz/blog/img/moon/4162.jpghttp://www.sportsconcerts.com/concert-pics/beyonce.jpghttp://www.enjoy.gr/images/articles/new/beyonce.jpghttp://www.pismenkuje.cz/blog/img/moon/4148.jpghttp://knowhow.gzk.cz/uploads/beyonce-knowles.jpghttp://st.blog.cz/e/evinna.blog.cz/obrazky/2246558.jpghttp://www.todobeyonce.com/beyonce.jpghttp://www.e-famosos.com/beyonce/foto8.jpghttp://www.musicgirls.narod.ru/beyonce03.jpghttp://www.pismenkuje.cz/blog/img/moon/4145.jpghttp://www.8notes.com/images/artists/Beyonce.jpghttp://www.alfazdelpi.es/images/beyonce.jpghttp://www.vsezvezdi.info/img/music/beyonce1.jpghttp://i.idnes.cz/06/113/gal/KOT1736a4_ama_beyonce.jpghttp://www.chaaban.info/wp-content/beyonce.jpghttp://v6.mtvasia.com/News/200504/images/13011851.jpg

Když máš nudu na krku......

7. srpna 2010 v 13:59 | Angel |  Tipes
...Jdi se projít po vesnici(městě)s pejskem nebo vytáhni kámošku malá procházka Vám určitě prospěje xD

...Ukliď si v pokoji v lepším prostředí ti bude určitě líp a zaženeš nudu:)

...Zdřímni si!Spánek je nejlepší lék na nudu!

...Zapni si pc(počítač)a zapni si music!Trošku zvuku Tvým uším neuškodí!!

...Posaď se k televizi a zapni si DVD(video)nebo se podívej co dávají..

9 pravd,proč je čokoláda lepší než kluk

4. srpna 2010 v 16:49 | Angel |  Nic pro kluky jen holčí!!
1.čokoláda se snadno sežene.
2.čokoláda tě uspokojí,když je měkká.
3.p,o čokoládě neotěhotníš.
4.čokoládu si můžeš vychutnávat i v přítomnosti rodičů.
5.na čokoládu nejsi nikdy ani moc mladá ani příliš stará.
6.můžeš sníst tolik druhů čokolády,kolik jen budeš chtít.
7.pojídání výborné čokolády trvá tak dlouho,jak jen chceš.
8.čokoláděě nemusíš stále říkat,jak byla dobrá
9.u čokolády je velikost lhostejná,protože je vždy skvělá!

                                                                                                 Paáá Angel

Jak na první rande v 5 bodech

4. srpna 2010 v 16:38 | Angel |  Nic pro kluky jen holčí!!
Ach ta LÁSKA......je to tak krásné!!

1.Přijď o 3-5minut později,než jste domluveni.
2.Vezmi si s sebou mobil,nikdy nevíš,co se z (neznámého)kluka vyklube!
3.Nehraj si v oblékání na dámičku!Kluci mají rádi holky v pohodě.
4.Buď přirozená a svá,proto tě taky určitě pozval na rande.
5.Jestli nejdete na jídlo,ale třeba do parku,dej si doma něco k snědku,aby ti nekručelo v břiše zrovna,když se začnete líbat....

Obrázky - Láska : 8

Women...photo

4. srpna 2010 v 15:20 | Angel |  Pictures
Obrázky - Ženy : 1Obrázky - Ženy : 2Obrázky - Ženy : 3Obrázky - Ženy : 4Obrázky - Ženy : 5Obrázky - Ženy : 6Obrázky - Ženy : 7Obrázky - Ženy : 8Obrázky - Ženy : 1Obrázky - Ženy : 2Obrázky - Ženy : 3Obrázky - Ženy : 4Obrázky - Ženy : 5Obrázky - Ženy : 6Obrázky - Ženy : 7Obrázky - Ženy : 1Obrázky - Ženy : 2Obrázky - Ženy : 3Obrázky - Ženy : 4Obrázky - Ženy : 5Obrázky - Ženy : 6Obrázky - Ženy : 7Obrázky - Ženy : 8Obrázky - Ženy : 1Obrázky - Ženy : 3Obrázky - Ženy : 4Obrázky - Ženy : 5Obrázky - Ženy : 6Obrázky - Ženy : 7Obrázky - Ženy : 8Obrázky - Ženy : 1

Ženy jsou opravdu krásné...(až na vyjímky):)

Bears and flowers,rose

4. srpna 2010 v 10:18 | Angel♥ |  Pictures
Obrázky - Medvídci : 1Obrázky - Medvídci : 2Obrázky - Medvídci : 5Obrázky - Medvídci : 7Obrázky - Medvídci : 8Obrázky - Medvídci : 1Obrázky - Medvídci : 2Obrázky - Medvídci : 3Obrázky - Medvídci : 4Obrázky - Medvídci : 7Obrázky - Medvídci : 8Obrázky - Medvídci : 1Obrázky - Medvídci : 2Obrázky - Medvídci : 3Obrázky - Medvídci : 5Obrázky - Medvídci : 6Obrázky - Medvídci : 8Obrázky - Medvídci : 1Obrázky - Medvídci : 2Obrázky - Medvídci : 3Obrázky - Medvídci : 4Obrázky - Medvídci : 5Obrázky - Medvídci : 8Obrázky - Medvídci : 1Obrázky - Medvídci : 3Obrázky - Medvídci : 4Obrázky - Medvídci : 5Obrázky - Medvídci : 6Obrázky - Medvídci : 1Obrázky - Medvídci : 3Obrázky - Medvídci : 4Obrázky - Medvídci : 5Obrázky - Medvídci : 6Obrázky - Medvídci : 7Obrázky - Medvídci : 1Obrázky - Medvídci : 2Obrázky - Medvídci : 3Obrázky - Medvídci : 4Obrázky - Medvídci : 5Obrázky - Medvídci : 6Obrázky - Medvídci : 7Obrázky - Medvídci : 2Obrázky - Medvídci : 3Obrázky - Medvídci : 4Obrázky - Medvídci : 5Obrázky - Medvídci : 8Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 8Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 3Obrázky - Kvĕtiny : 5Obrázky - Kvĕtiny : 8Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 4Obrázky - Kvĕtiny : 7Obrázky - Kvĕtiny : 3Obrázky - Kvĕtiny : 6Obrázky - Kvĕtiny : 1Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 3Obrázky - Kvĕtiny : 5Obrázky - Kvĕtiny : 6Obrázky - Kvĕtiny : 8Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 4Obrázky - Kvĕtiny : 5Obrázky - Kvĕtiny : 6Obrázky - Kvĕtiny : 7Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 3Obrázky - Kvĕtiny : 4Obrázky - Kvĕtiny : 6Obrázky - Kvĕtiny : 7Obrázky - Kvĕtiny : 1Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 4Obrázky - Kvĕtiny : 5Obrázky - Kvĕtiny : 6Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 1Obrázky - Kvĕtiny : 2Obrázky - Kvĕtiny : 3Obrázky - Kvĕtiny : 6Obrázky - Kvĕtiny : 5Obrázky - Růže : 1Obrázky - Růže : 2Obrázky - Růže : 5Obrázky - Růže : 6Obrázky - Růže : 7Obrázky - Růže : 8Obrázky - Růže : 1Obrázky - Růže : 7Obrázky - Růže : 1Obrázky - Růže : 2Obrázky - Růže : 5Obrázky - Růže : 8Obrázky - Růže : 1Obrázky - Růže : 3Obrázky - Růže : 2Obrázky - Růže : 5Obrázky - Růže : 8Obrázky - Růže : 7Obrázky - Růže : 8

Citáty o nešťasné lásce

4. srpna 2010 v 9:45 | Angel♥ |  Popelnice

                                                      *CITÁTY*

Největším vítězstvím v životě lidském je odpustit tomu, kdo Ti ublížil. Přítelem zůstat tomu, kdo přátelství zradil. Věrnost zachovat tomu, kdo ji porušil

Říká se, že čas je nepřítelem lásky. Není to pravda. Čas jen stírá nátěr - tak jen mizí neupřímný žal, vymyšlené vášně. Pravé city však trvají.

člověk se po čase vrací na místa, kde prožil krásné chvíle...jenomže už tam nikdy nenajde toho, s kým je prožil....

*Nevyřezávejte srdíčka do laviček-nemůžou za to!!

*Ty pláčeš??neplač!!vždyť ten kdo zavinil tvou bolest,ten není hoden tvých slz.že tě měl rád,to neznamená,že tě miloval,protože milovat neznamená jen mít rád ..
Už nechci sedět, koukat do zdi a myslet na to jaký by to bylo kdyby jsme byli dál spolu...Nechci vzpomínat..nechci mít před očima tvůj úsměv, tvůj pohled, se kterým si mi říkal: "s Tebou jsem ten nejšťastnější"...Nechci pořád vidět toho, který pro mě tolik znamenal,...Nechci vzpomínat na ty krásný slova, věty..na Tvoje ruce, které mě obejmuly, když mi bylo nejhůř...Nechci kolem Tebe jen tak chodit...Nechci odpovídat lidem na jejich otázky, proč spolu nejsme...Nechci...
Občas si kladu jednu otázku.. Proč, když holky žárlí, když prostě jim něco vadí.. tak proč je pokaždý všechno špatný...
Ale když kluk začně žárlit.. stačí nějaká debilní věc.. jenom něco co špatně uděláme a je z toho pohroma a hned za všechno můžeme...
To jako holky nemůžou žárlit??

Už jsem to pochopila, své srdce oprostila. Už vím,že ty nejsi ten pravý, svůj rozum mám už zdravý. Už můžu bez tebe žít a svou cestou šťastně jít. Bez tebe je mi mnohem líp, už nebudu o tobě snít...

Zničil jsi všechno, co se dalo, lituju všeho, co se stalo! Nech mě být! Bez tebe chci žít!!

Bolest, kterou jsi mi způsobil mi vlastne pomohla. Byla jsem pořád ještě dítě, ale tys mě přípravil na opravdový život, na realitu.

Přišla jsem k rozumu-stojí to za to...dolejzet nebudu,tak ahoj zlato!!
Slzy jsou jen projev něčeho, co v srdci zanechává stopu.Stopu,které se chceme zbavit, ale víme, že nikdy nezmizí

Neztratil jsi mě, tys mě nechal jít.

Víš, co je smutek? Sedět v prázdném pokoji a čekat na někoho, kdo už se NIKDY nevrátí

V lásce neplatí žádná pravidla. Snažit se své city ovládnout? K čemu to všechno? Nakonec rozhodne srdce, a nám nezbývá nic jiného, než jej poslechnout.

Někdy si myslíte, že člověk, kterého milujete je ten nej na světě, a i když vám ostatní říkají opak, vy máte stále svou pravdu! Ale když pak přijde den, kdy zjistíte, že vaše láska není ta pravá, uvědomíte si, že oni jediní ho viděli takového, jaký je..
Láska je loď života,buď dopluje nebo ztroskotá láska je krásná věc,ale někdy moc bolí,když ten druhý dokáže tolik ublížit,láska bere i dává,dělá druhého štastným i neštastným a o tom ten život je.

Jednou mi jeden človíček řekl:Když nemůžeš být s tím koho miluješ pač ti lásku neobětuje...Bud s tím koho máš ráda a on tebe!!!

Všichni se navzájem opouštíme.Měníme se,umíráme,přerůstáme své nejlepší přátele....Ale ikdyž tě opravdu opustím,budeš už mít v sobě něco z mé bytosti.Budeš někdo docela jiný právě proto,žes mě poznal....

Život není svině,jen lidi okolo tebe ho sviní dělají!!!

Kdyby měli všichni mí přátelé skočit z mostu,neskočila bych s nimi.Čekala bych na dně,abych je chytila....!!!
Dívala jsem se mu do očí,ale představovala jsem si ty tvoje...
Pohladil mě po vlasech,a já si představovala,že mě hladíš ty...
Políbil mě,a já si představovala,že se líbám s tebou...
Držel mě za ruku,a já si představovala,že mě držíš ty...
V tu chvíli jsi šel kolem....
Chtěla jsem tu ruku vysmeknout a chytit tě...Pak jsem mu ji ale jen pevně stiskla a uvědomila si,že pokud mám být opět šťastná,musím o tebe přestat zbytečně bojovat a konečně zapomenout

->>>MÁM STRACH, ŽE NA TEBE ZAPOMENU.. MÁM STRACH, ŽE AŽ JEDNOU ZAVŘU OČI, BUDE TAM TMA A NE TVÁ TVÁŘ.. MÁM STRACH, ŽE ZAPOMENU TVOU VŮNI.. MÁM STRACH, ŽE SE MI O TOBĚ PŘESTANE ZDÁT.. MÁM STRACH, ŽE TĚ NAVŽDY ZTRATÍM...

♥nej hlášky o lásce♥

4. srpna 2010 v 2:30 | Angel♥ |  Popelnice

   5 nej hlášek o lásce


•Láska,která skončila,nebyla opravdovou láskou.

•Žárlivost je nedostatek úcty k osobě,kterou milujeme.

•Ty a já jsme jedno.Nemůžu ublížit tobě,aniž bych poranila sebe.

•Láska není slepá!Ta jediná vidí dobře,protože objevuje krásu tam,kde ji jiní nevidí..

•Neopouštěj nikoho,koho miluješ,kvůli někomu,kdo se ti líbí,protože ten tě pak opustí pro někoho,koho miluje.
                                                    Angel♥ mizí→↓

Pixels***3

4. srpna 2010 v 2:17 | Angel♥ |  PicturesZdroj:vellacz.sblog.cz